ENA HOTEL

Bodrum’a yepyeni bir butik otel anlayışı getiren Ena Boutique Hotel 2014 yazından itibaren misafirlerini ağırlamaya başladı.

Sizin İçin Özel Olarak Tasarlandı…

Bodrum’un tam kalbinde yer alan Ena Boutique Hotel eşsiz manzarası, muhteşem dekoru, şık atmosferi  ile misafir memnuniyetine odaklı mükemmel bir konaklama deneyimi sunuyor.

Zevkle tasarlanan 18 odası ve hizmet anlayışındaki tüm detaylarda kendinizi evinizde ve aynı zamanda özel hissedeceksiniz.

Zevkle ve aşkla tasarladık…

Lüks ve konforu birleştiren mimarisiyle, gün batımına karşı akşamüstü kokteyllerine, keyifli, huzurlu ve butik bir konaklama için aklınıza ne geliyorsa Ena Boutique Hotel de sizler için düşünüldü…

ENA RESIDENCE

Bembeyaz duvarlarına pembe çiçekli begonvillerin sarıldığı özgün mimari yapıları ile Bodrum’un kalbinde yer alan Ena Residence yat limanına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Bodrum, Dünya’nın 7 harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’nin yer aldığı, ormanlık tepelerin denize bakan sessiz koylarına sahip özel bir konumda yer alır. Beyaz çatılı karakteristik evleri ve tarihe tanıklık etmiş sokakları ile yüzyıllardır Ege’nin önemli kıyı şehirlerinden biridir.

Lüks ve konforu birleştiren mimarisiyle, gün batımına karşı akşamüstü kokteyllerine, keyifli, huzurlu ve butik bir konaklama için aklınıza ne geliyorsa Ena Residence da sizler için düşünüldü…